Rewolwer HDR 50 nowość wśród broni do samoobrony

Pistolet gazowy HDR50 to nowość na rynku. Wyróżnia się on szczególnie wykonaniem. Od środka można zauważyć, że materiały użyte do jego produkcji są bardzo dobrej jakości. Wykonano go ze stali nierdzewnej. Natomiast na zewnątrz obudowa pistoletu jest pokryta tworzywem sztucznym. Jest to polimer wysokiej jakości, który świetnie sprawdza się w różnych warunkach. Pistolet jest bardzo lekki i poręczny. Dzięki swoim rozmiarom i wadze bardzo łatwo go przenosić. Za jego pomocą można swobodnie poruszać się w tłumie lub w ciemnych uliczkach.

Funkcje rewolweru HDR 50

Pistolet gazowy HDR50 jest bardzo łatwy w obsłudze. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które nie mają doświadczenia w użytkowaniu broni gazowej (http://sklep-bron.pl/b/). Wszystkie przyciski są umieszczone w łatwo dostępnych miejscach. Można je łatwo obsługiwać nawet w rękawiczkach. Pistolet gazowy HDR50 posiada wiele przydatnych funkcji. Jest wyposażony w tzw. „safety catch”, czyli blokadę bezpieczeństwa. Dzięki niej można uniknąć niekontrolowanego wystrzału. Jest to bardzo przydatna funkcja, zwłaszcza w sytuacjach, w których istnieje ryzyko, że ktoś się nią zrani. Pistolet gazowy HDR50 jest bardzo skuteczny. Jest w stanie przebić tkaninę i skórę. Dzięki temu można go swobodnie używać do samoobrony.

Czyszczenie HDR 50

Pistolet gazowy HDR50 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Jest to bardzo ważne, ponieważ każdy może wybrać taki kolor, który najbardziej mu odpowiada. Dzięki temu pistolet będzie łatwiej rozpoznawalny i łatwiej będzie się go trzymać. Pistolet gazowy HDR50 jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Wystarczy użyć środka do czyszczenia broni gazowej. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w sytuacjach, w których istnieje ryzyko, że ktoś się nią zrani. Rewolwer HDR50 jest także wyposażony w tryb automatycznego naciągania i wypuszczania, dzięki któremu możliwe jest szybkie i łatwe strzelanie. Rewolwer HDR50 jest dostępny w dwóch wariantach: Rewolwer HDR50 i Rewolwer HDR50-S.

Zalety rewolweru HDR 50

Najważniejszą zaletą rewolweru HDR50 jest to, że jest on skonstruowany z myślą o samoobronie. Rewolwer posiada kompaktowy rozmiar, co czyni go łatwym do przenoszenia. Ponadto:

  1. jest bardzo lekki i kompaktowy
  2. bardzo łatwy w obsłudze
  3. przyzwoite parametry
  4. 5 kul, czyli całkiem dużo
  5. bardzo dobra cena – wynosi około 500 zł
  6. możliwość włożenia kul gumowych
  7. możliwość włożenia kul kauczukowych
  8. możliwość włożenia kul pieprzowych
  9. możliwość włożenia kul magnetycznych (czarny proch)