3ds max cena

3ds max cena – kto będzie mógł z niego korzystać? 

Profesjonalni animatorzy to kolejna znacząca grupa, która korzysta z 3ds Max, ponieważ oprogramowanie świetnie nadaje się do pracy nad filmami, w tym wysokobudżetowymi i niezależnymi. Na przykład popularny film Avatar z 2012 roku wykorzystywał 3ds Max do swoich animacji CGI wraz z aktorami na żywo. Reklamy często wykorzystują również animacje wykonane w 3ds Max, aby dodać efekty specjalne do ujęć na żywo.

Kompatybilność z urządzeniami

Zacznijmy od dobrych wiadomości. Podobnie jak większość produktów Autodesk, 3ds Max rivasoft.pl ma bezpłatną 30-dniową wersję próbną i oferuje bezpłatną licencję edukacyjną dla studentów i nauczycieli. W przeciwnym razie cena 3ds Max zaczyna się od 1548 USD rocznie. (Należy pamiętać, że 3ds Max jest kompatybilny tylko z systemem Windows). Cena sprawia, że wielu zastanawia się, czy nie powinni poświęcać czasu na naukę 3ds Max. Jeśli jednak planujesz zostać profesjonalnym animatorem, jest to warte wysiłku. 3ds Max pozostaje jednym z wiodących programów używanych przez profesjonalnych animatorów i projektantów.

Niektóre świetne alternatywy dla 3ds Max to Maya i Blender. W rzeczywistości wszystkie trzy tworzą naszą listę najlepszych programów do animacji na ten rok, ale rzućmy okiem tutaj. Automatycznie rekonstruuj dane siatki wielokątów jako czystą topologię opartą na kwadracie z bezkompromisową dokładnością. Tych narzędzi można używać do redukowania złożonych zasobów o wysokiej rozdzielczości oraz ulepszania projektów generatywnych i tradycyjnych prac związanych z modelowaniem w programie 3ds Max

W jaki sposób 3ds Max sprawia, że praca jest tak łatwa?

Ma niesamowity zestaw narzędzi i poleceń oraz obsługuje unikalne funkcje, które sprawiają, że jest to oprogramowanie przyjazne dla użytkownika. Ma różne unikalne wbudowane prymitywne kształty, takie jak czajniki, stożki, kostki, piramidy, które są używane jako podstawa do tworzenia modeli.

Praca z tym staje się łatwiejsza i przyjemniejsza, gdy większość narzędzi i poleceń znajduje się bezpośrednio przed użytkownikiem i nie wprowadza go w błąd. Ten program jest również używany do symulacji części mechanicznych, ponieważ obsługuje funkcję NURBS, która umożliwia płynne modelowanie za pomocą wzorów matematycznych. Modelowanie postaci jest również prostsze, ponieważ 3ds Max zawiera symulacje włosów, skóry, futra i materiału. Te wbudowane narzędzia skracają czas modelowania i poprawiają szczegółowość.