3ds max cena

Program graficzny – 3ds Max – cena

3ds Max to komputerowy program graficzny do tworzenia modeli 3D, takich jak zewnętrzne i wewnętrzne, modele produktów, animacje i solucje. Jest to jeden z najpopularniejszych programów w grafice komputerowej i jest dobrze znany z dużego zestawu narzędzi dla artystów 3D. Ulubieniec twórców gier, studiów telewizyjnych, domów produkcyjnych, inżynierów i projektantów wnętrz. Autodesk jest właścicielem 3ds max Software, tej samej firmy, która jest odpowiedzialna za programy takie jak Maya i AutoCAD.

Procesy animacji

Oprogramowanie może obsłużyć kilka etapów procesu animacji, w tym układ, modelowanie, teksturowanie, materiały, oświetlenie, platformy, przejście kamery, renderowanie Jako jeden z najczęściej używanych pakietów 3D na świecie, 3ds Max jest integralną częścią wielu profesjonalnych pracowni i stanowi znaczną część ich kanału produktowego dla gier i zdjęć. 3ds Max pasuje do kanału witalności na prawie każdym etapie. Od modelowania i montażu po oświetlenie i renderowanie — ten program ułatwia i upraszcza tworzenie animacji o profesjonalnej jakości.

Liczne diligence używa 3ds Max do generowania płyt o charakterze mechanicznym lub wręcz organicznym. Inżynieria, produkcja, edukacja i opieka medyczna również wykorzystują 3ds Max do potrzeb wizualizacji. Branża nieruchomości i architektura używają 3ds Max do tworzenia fotorealistycznych obrazów konstrukcji w fazie projektowania. W ten sposób goście mogą bezpośrednio fantazjować o swojej przestrzeni życiowej i oferować recenzje oparte na prawdziwych modelach.

Modelowanie wielokątów

3ds Max wykorzystuje modelowanie wielokątów, które jest powszechną modą w projektowaniu gier. Dzięki modelowaniu wielokątów artyści mają wysoki stopień kontroli nad poszczególnymi wielokątami, co daje im mniejszy zakres szczegółowości i perfekcji w ich pracy. Po ukończeniu modelu 3ds Max można również wykorzystać do wywołania materiałów i tekstur niezbędnych do ożywienia efektów. Dodanie szczegółów twarzy podobnych do kolorów, skosów i tekstur doprowadzi do zaawansowanej jakości renderowania i środków gry.

W oprogramowaniu dostępnych jest kilka opcji renderowania, takich jak scanline, arnold, V-ray. Profesjonalni artyści CG będą odpowiedni do tworzenia fotorealistycznych obrazów przy użyciu sposobów naśladujących naturę. 3ds Max obsługuje również toon cieniowanie i inne stylizowane sposoby, popularne w grach na kasety wideo. 3ds Max może tworzyć realistyczne symulacje płynów podobnych do dymu i wody, które są stale używane w przemyśle rozrywkowym.