adres dla firmy – Warszawa

Wirtualny adres dla firmy Warszawa – zalety i wady

Pracownicy wirtualnego biura nie muszą podróżować. To ogromna korzyść zarówno dla pracowników, jak i dla środowiska. Oszczędza Twój czas, koszty paliwa, a przede wszystkim ekologię! Tradycyjne miejsce pracy musi podczas rekrutacji myśleć o mieszkańcu potencjalnego pracownika. Wirtualne biuro nie ma tych rzeczy na swojej liście obaw. Mogą przyciągać talenty z całego świata na wakat w swojej organizacji.

Koncentracja

Ciągłe przebywanie online i przed ekranem przez długi czas może znacznie pogorszyć twoje zdrowie psychiczne. Niebieskie promienie emitowane z ekranu mogą uszkodzić oczy, sprawią, że nie będziesz spał całą noc, a następnego ranka obudzisz się z wypalonym nastrojem. To sprawi, że stracisz panowanie nad sobą, a irytujący nastrój może zdewastować otoczenie, sprawiając, że twoje otoczenie poczuje się zaostrzone przez twoje zachowanie.

Kiedy jesteś na terenie biura, masz wokół siebie wiele połączeń pionowych. Ale bycie pracownikiem zdalnym utrudnia natychmiastowe uzyskanie potrzebnych informacji i tworzy ogromną lukę komunikacyjną. Ponieważ komunikacja jest nieodłączną częścią pracy zdalnej lub zarządzania wirtualnym biurem, przeszkody oznaczają, że przez jakiś czas nie nadążasz. Początkowy koszt może być niski, gdy założysz wirtualne biuro, ale niektóre ukryte koszty będą Cię przerażać jak koszmary, gdy zaczną Cię gonić. Każdy dodatkowy członek oznacza, że musisz ponieść koszt każdego oprogramowania, pojemności pamięci masowej i udogodnień online, z których będzie korzystał. To zwiększy twoje wydatki o mile.

Rozproszenie uwagi

Ilekroć pracownik zdalny pracuje w swoim domu lub w innym miejscu, w którym czuje się komfortowo, będzie bardziej rozproszony. Odwrócenie uwagi może mieć różne środki, od mediów społecznościowych po jego dzieci i wszelkie problemy domowe. W biurze offline te czynniki rozpraszające byłyby znacznie mniejsze.

Zbyt długie siedzenie przed ekranem komputera będzie miało znaczący wpływ na zdrowie. Biuro online lub wirtualne oznacza, że ekran komputera jest jedyną rzeczą, na którą musisz patrzeć. Ponownie, według WHO, siedzący tryb życia prowadzi do różnych fizycznych niepełnosprawności i chorób. Może sprawić, że przytyjesz i staniesz się otyły, co jest przyczyną większości chorób. Twoje oczy zostaną uszkodzone, a długie słuchanie przez słuchawki (kolejna cecha wirtualnego biura!) w mgnieniu oka pogorszy słuch.