Komory chłodnicze

Komory chłodnicze ułatwiają organizację i dystrybucję produktów

Ponieważ przedmioty są znacznie łatwiejsze do znalezienia w zorganizowanej chłodni, będziesz spędzać mniej czasu na szperaniu w poszukiwaniu rzeczy. Wjazdy i wyjazdy będą o wiele szybsze, co sprawi, że gotowanie i inne czynności będą wydajniejsze dla wszystkich zaangażowanych. Są one nie tylko łatwiejsze do czyszczenia niż niepotrzebnie oddzielne urządzenia chłodnicze, ale także wygodniejszy dostęp do dobrze zlokalizowanej chłodni. Dzięki chłodziarce typu walk-in odkładanie przedmiotów staje się uproszczonym procesem, zwłaszcza w przypadku dużych dostaw magazynowych.

Projekty ułatwiające przechowywanie żywności 

Komory chłodnicze Termpolice mają znacznie większą objętość wewnętrzną niż lodówka lub zamrażarka. Nawet mała chłodnia może zapewnić więcej miejsca do przechowywania schłodzonych lub zamrożonych przedmiotów. Jest to szczególnie przydatne, jeśli kupujesz towary łatwo psujące się luzem lub hurtowo. Mimo że chłodnia zajmuje więcej miejsca niż standardowe lodówki lub zamrażarki, jest znacznie bardziej ekonomiczna. Komory chłodnicze to doskonały wybór do uporządkowanego długoterminowego przechowywania, odciążając główną część kuchenną, aby zapewnić więcej miejsca.

Dopóki jest wystarczająca przestrzeń, dostęp i źródła zasilania, chłodnię można zainstalować praktycznie w dowolnym miejscu. Komory chłodnicze mogą być konstruowane zgodnie z wymaganiami dowolnego kształtu i wielkości, jako instalacje stałe, tymczasowe, a nawet przenośne.

Zaprojektowanie niestandardowej chłodni zapewni, że będzie ona dobrze zintegrowana z układem domu lub firmy. Musisz wybrać najlepsze miejsce dla urządzenia, aby jak najlepiej z niego korzystać. Na szczęście eksperci ds. chłodni mogą zapewnić profesjonalne wskazówki.

Regulacja temperatury

W hermetycznej chłodni przestrzeń utrzymuje jednolitą temperaturę, kontrolując poziom ciepła i wilgotności. Możesz ustawić temperaturę w chłodni w zależności od tego, co przechowujesz, niezależnie od tego, czy jest schłodzone poniżej 10˚C, czy zamrożone do -18˚C.

Izolowane panele chronią chłodnię i wszystko w jej wnętrzu przed różnicami klimatycznymi na zewnątrz i wnikaniem wody. Gwarantuje to, że pomieszczenie pozostaje przez cały czas całkowicie chłodne i suche oraz w zakresie kilku stopni wymaganej temperatury.

Dostęp do zamykanej chłodni jest znacznie trudniejszy dla osób niepowołanych niż do lodówki, spiżarni czy magazynu. Duże ilości przechowywanych towarów są bezpieczniejsze od kradzieży i szkód w środowisku, które w przeciwnym razie mogłyby spowodować ogromne straty finansowe.